Na początku bieżącego tygodnia rozpoczęły się zdjęcia do wspólnego klipu Buczera i Trzeciego Wymiaru. Obraz powstanie do utworu „Moje życie to rap” z płyty „Dwa oblicza” toruńskiego rapera. W piątek (06.07) odbędzie się także premiera klipu do kawałka „Wiara czyni cuda”, w którym gośćmi Buczera są Peja i Kobra.
– Byłem nieźle zaskoczony, jak zobaczyłem scenariusz do klipu „Moje życie to rap” – mówi Buczer. – Gwarantuję, że zrobimy z Trzecim Wymiarem naprawdę niekonwencjonalne wideo. Jestem także bardzo zadowolony z obrazu do utworu „Wiara czyni cuda”. Kawałek nagrałem z Peją i Kobrą. Wyszło rewelacyjnie. W najbliższy piątek pokażemy go światu. Od wydania albumu „Dwa oblicza” minęło już trochę czasu. Ciągle jednak trwa promocja, nowe klipy, teraz ciuchy, bo projektujemy serię ubrań, koszulek, baseballówek i bluz sygnowanych hasłem „Moje życie to rap”. Ciężko wszyscy pracujemy, żeby słupki sprzedażowe szły w górę. RPS Enterteyment to prężna wytwórnia, wszyscy pracują na sukces – dodaje raper.
Buczer na polskim rynku działa od 2002 roku. Choć wydana nakładem RPS Enterteyment 24 lutego płyta „Dwa oblicza” jest jego pierwszym oficjalnym, solowym wydawnictwem, ma już na koncie w sumie dziesięć oficjalnych oraz nieoficjalnych produkcji, w tym trzy wydane własnym sumptem, solowe mixtape`y o wspólnym tytule „Podejrzany o rap”. Muzyk najbardziej kojarzony jest z formacją PTP (Północny Toruń Projekt). W ostatnim czasie było o nim głośno w związku ze współpracą z raperami zza oceanu (m.in. Mark Battles, Lil Wayne czy Brown Aztek).

BUCZER – Wiara Czyni Cuda Feat. RPS, Kobra Prod. La (White House)

Więcej:
www.myspace.com/buczerptp
www.facebook.com/buczer
www.facebook.com/RPSENTERTEYMENT
www.rpsenterteyment.com

Komentarze

Komentarz