Wytwórnia Step Records z przykrością informuje, iż warszawski raper Chada ponownie trafił do więzienia. Parę dni temu muzyk został zatrzymany przez policję i obecnie niestety przebywa w zakładzie karnym. Póki co nie wiadomo ile dokładnie czasu Tomasz będzie musiał tam spędzić.

Ostatnie tygodnie były okresem wzmożonych prac nad albumem „Jeden z Was”, który na szczęście udało się zakończyć. W związku z tym planowana na 22.06.2012 premiera albumu powinna się odbyć zgodnie z planem.

„Udało nam się sprawnie zamknąć i oddać do masteringu materiał z płyty „Jeden z Was”, zrealizować kilka teledysków, sesji zdjęciowych oraz dopilnować letniej kolekcji marki odzieżowej „Chada Proceder”. Dzięki temu album powinien trafić na sklepowe półki zgodnie z planem. Niestety, nie udało nam się dokończyć klipów do kilku najlepszych singli, które zostawiliśmy na koniec, ale mamy pomysły jak zmontować je nawet bez obecności Tomasza.” – dowiedzieliśmy się od przedstawiciela opolskiego labelu.

źrudło  https://chadaproceder.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=185:chada-ponownie-aresztowany-owiadczenie-step-records&catid=40:gowna

Komentarze

Komentarz