Agencja Muzyczno-Eventowa Bashesh oraz Event Center G38 z ogromną przyjemnością zapraszają na koncert KęKę, promujący album „Mr KęKę”, który odbędzie się w Event Center G38 01.02.2020. w Koszalinie

Otwarcie bram: 18:30
Start: 20:00
Miejsce: Event Center G38 ul.Gnieźnieńska 38 Koszalin

Bilety:
Przedsprzedaż online www.kupbilecik.pl

https://tinyurl.com/KeKe-Koszalin-01-02
I Pula 49zł
II Pula 59zł


Wydarzenie na FB: www.facebook.com/events/429474024637634/

Osoby niepełnoletnie, które nie ukończyły 18 lat powinny mieć ze sobą pisemną zgodę opiekunów prawnych. Osoby, które nie ukończyły 16 lat mogę wejść tylko z opiekunem prawnym lub osobą pisemnie upoważnioną. Opiekun również musi posiadać bilet.
Wzór zgody: https://bashesh.com/uploads/zgoda.png

Bilety należy kupować tylko w autoryzowanych punktach sprzedaży.
Godziny podane na bilecie i plakacie mogą ulec zmianie.
Start imprezy oznacza godzinę o której rozpoczynamy wpuszczanie ludzi do klubu, nie jest on tożsamy ze startem koncertu głównego wykonawcy.


Po ogromnym sukcesie „To Tu” (podwójna platyna, ponad 120 koncertów w kraju i na świecie, ponad 130 milionów odtworzeń w serwisie YT) KęKę powrca by po raz kolejny Was zaskoczyć

„Mr KęKę” to najbardziej zróżnicowany z dotychczasowych albumów rapera. Lekkie, czasem prześmiewcze numery przeplatają się z poważnymi, refleksyjnymi i nierzadko gorzkimi utworami. Za warstwę muzyczną odpowiada czołówka polskich producentów. Jest nowocześnie ale też melodyjnie, czyli sprawdzona mieszanka do jakiej przyzwyczaił nas raper. Całości dopełniają starannie dobrani goście. Każdy z nich należy do czołówki polskiej muzyki w swoim gatunku.

Zapraszamy Was na muzyczną podróż, przez śmiech, gniew, beztroskę i łzy.Chcesz być z nami w kontakcie zapraszamy do naszej grupy:
https://www.facebook.com/groups/2019020035044470/

Widzimy się na miejscu!Więcej informacji:

https://www.facebook.com/bashesh
https://www.facebook.com/RadomKeKe
www.bashesh.com

Komentarze

Komentarz