Jeden z najpopularniejszych cyklów internetowych wideo rozmów z hip-hopowcami i o hip-hopie powraca. Na pierwszy ogień pytań poszli: raperka WdoWa, Ten Typ Mes oraz Stasiak
– Rozmowa z WdoWą to podsumowanie muzycznej drogi raperki, podróż szlakiem projektów wydawanych od 2005 roku – mówi Dea, prowadząca PLENER TV. – Dlaczego to właśnie WdoWa przetarła trakt polskim raperkom? Sexapil i rap, czy to się łączy? Najlepsza raperka to jaka? O współpracy z Alkopoligamią, szeroko pojętym retro-futurystycznym projekcie „Superextra” oraz zakończeniu kariery muzycznej Wdowy. Wszystko to w pierwszej części odcinka – zachęca Dea.

Kolejna odsłona to wywiad z Ten Typ Mesem i Stasiakiem zarejestrowany w dniu imprezy organizowanej z okazji urodzin Alkopoligami.com. Raperzy opowiedzą o działalności wytwórni przez pryzmat pięciu lat.
– Nowy sezon PLENER TV, to formuła dwuczęściowych odcinków, realizowanych w nowym studiu Rapportal i zgodnie z konwencją w plenerze – dodaje Dea. – Przed Wami jeszcze więcej gości, a razem z nimi, rozmów na temat muzyki i kultury.
Od kwietnia ubiegłego roku PLENER TV zaprezentował blisko sto wideo rozmów z czołowymi oraz poczatkującymi przedstawicielami sceny hip-hop w kraju.

https://www.facebook.com/plener.telewizja

 

WdoWA, TEN TYP MES, STASIAK w PLENER TV (WYWIAD 2012)

 

 

Komentarze

Komentarz