Z pewnością pamiętacie zeszłoroczną kampanię crowdfundingową Słonia, za sprawą której powstała jego pierwsza gra komputerowa M.E.A.T. RPG. Dzisiaj przyszedł czas na rozbudowę uniwersum o grę karcianą i następną kampanię, podczas której możecie zgarnąć drugi limitowany blendtape rapera.

2 listopada wystartowała kolejna już kampania crowdfundingowa Słonia i założonego przez niego studia Trippin Bears. Uniwersum M.E.A.T.-a zostało poszerzone o strategiczną grę karcianą, którą przedpremierowo możecie kupić na portalu Wspieram.to. Wśród dostępnych pakietów nagród, poza produktami skierowanymi do fanów tak zwanych gier bez prądu, wyróżnia się nowy blendtape rapera.

Co wiemy o „The Cult”? Na ten moment nie znamy jeszcze tracklisty, natomiast biorąc pod uwagę poziom poprzedniego blendtape’u wydanego z okazji zapowiedzi gry komputerowej, możemy się spodziewać naprawdę oryginalnych aranżacji najpopularniejszych kawałków, w tym niespodzianek od rapera. Liczymy, że podobnie jak ostatnim razem, na płycie pojawią się także archiwalne, wcześniej niepublikowane materiały.

Blendtape, dodawany gratis do wybranych pakietów, dostępny będzie na www.wspieram.to/thecult jedynie do 30.11.2021.

Komentarze

Komentarz